Ansatte

Eirik Lothe

statsautorisert revisor og siviløkonom

Startet som revisor i Odda i 1991, var var daglig leder i Revisjonsfirma Eirik Lothe AS og er nå styreleder i Odda Revisjon AS. Oppdragsansvarlig revisor.

Direktenr 55 09 28 22. Mobilnr: +47 9051 5144

Epost eirik@oddarevisjon.no

Karsten Vines

registrert revisor

Ansatt fra 1997

Direktenr 55 09 28 21. Mobilnr: +47 9082 4855

Epost karsten@oddarevisjon.no

Tordis Johanne Lund

registrert revisor

Ansatt fra 2003. Oppdragsansvarlig revisor.

Direktenr 55 09 28 23. Mobilnr: +47 9172 8189

Epost tordis@oddarevisjon.no

Knut Opedal

statsautorisert revisor

Ansatt fra 2009. Bakgrunn fra KPMG. Oppdragsansvarlig revisor.

Direktenr 55 09 28 25. Mobilnr: +47 9808 1470

Epost knut@oddarevisjon.no

Nils Magnus Berge

statsautorisert revisor

Ansatt fra 2010. Bakgrunn fra Ernst & Young, VIsma, Deloitte. Oppdragsansvarlig revisor.

Daglig leder i Odda Revisjon AS.

Direktenr 55 09 28 24. Mobilnr +47 9328 6271

Epost nberge@oddarevisjon.no

TERJE BRÅVOLL

registrert revisor

Ansatt fra 01.01.2014 etterat Odda Revisjon AS og indre Hardanger Revisjon ble slått sammen fra 01.01.2014.

Bakgrunn fra Skatteetaten, Ernst og Young, Registrert revisor Frank Olsen og Indre Hardanger Revisjon. Oppdragsansvarlig revisor.

Mobilnr +47 9903 2070

Epost: terje@oddarevisjon.no

FRANK OLSEN

registrert revisor

Har arbeidet i revisjon fra 1973. Eget revisjonsfirma fra 1987 til 2015. Ansatt i Odda Revisjon fra 01.01.2016. Revisormedarbeider.

Mobilnummer: +47 4765 8146.  

Epost: frank.o@revisor-olsen.no